Asetat Kutu İmalatı

Asetat Kutu Üretimi

İçinde bulunduğumuz pazarlamanın en trend olduğu yıllarda görsellik her şey demektir. Sattığınız ürün ne olursa olsun şık bir sunumla rakiplerinizin önüne kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Şirketimiz, ürünün görsel olarak şık bir şekilde paketlenebildiği ve şeffaf görüntüsü ile fark yaratan asetat kutu üretimi konusunda yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Pek çok farklı ürün için değişik ebat ve şekillerde ürettiğimiz asetat kutular ile siz de ürününüzü müşterinin göreceği ve hatta inceleyebileceği şekilde şeffaf kutular içerisinde hem muhafaza edebilir hem de şık aksesuarlar yardımıyla farklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Pazarlanan ürünün görünür olması müşteri açısından her zaman bir avantaj olarak değerlendirilmiştir. Siz de ürünlerinizde şeffaf kutulama yöntemlerinden yararlanabilir ve piyasada tercih edilen bir marka olabilirsiniz.

Ürünlerimiz

  • Kırılmaya karşı dayanıklı,
  • Şeffaf plastik malzemeden,
  • Baskılı veya baskısız,
  • Özel tasarım ölçülerde,
  • İstenen sürede hazırlanarak müşterilerimize teslim edilir.

Asetat kutular pek çok farklı ürünün muhafaza edilmesini sağlarken içindeki renkli ürünlerinde müşteride merak uyandırmasını sağlar. Sevimliürünlerle hazırlanmış kutular sunumları ile özellikle çocukların ilgisini çeker ve yapılan tasarım amacına ulaşarak hedeflenen satışın gerçekleşmesini sağlar. Kolay bir şekilde üst üste depolanabilen ve stantlara yerleştirilen ürünler, paketlenmenin de kolay bir şekilde yapılmasını sağlar. Ekiplerimiz dünya kutu sektörünü yakından takip ederek teknolojilerini küresel standartlarda yeniler. Şeffaf kutular promosyon malzemelerinin paketlenmesini ve dağıtımını da kolaylaştırır.

Şirketimizde Uygulanan İş Akış Planı

Müşterilerimize verdiğimiz sözü tutmak bizim için çok önemlidir. Bu nedenle sözümüzde duramayacağımız işlerde yer almayız. Tüm çalışmalarımızın temelinde doğru planlanmış bir iş akış planı yer alır. Talep değerlendirme aşamasında müşterilerimizin ne istediğini anlamak için onları dinler ve isteklerine öncelik veririz. Bu çalışmada geçmiş deneyimlerimizi müşterilerimize aktarır ve gerçekleştirdiğimiz işlerden örnekler sunarız. İhtiyaçların ve varsa risklerin net olarak değerlendirilmesi işin kalitesi üzerinden büyük etki gösterecektir. Üstünde mutabık kalınan model ve konsept üzerinde çalışmalar yaparak ilk numunelerimizi müşterilerimiz ile paylaşır ve varsa gerekli değişiklikleri üretim sürecine ilave ederiz. Bu aşamada bilgisayar ortamında görülmeyen ancak üretim aşamasında ortaya çıkacak sorunlar ile de yüzleşilir.

Numune üretim aşamasında

  • Kullanılan malzemenin tasarıma etkisi,
  • Fiili üretim süresi ve
  • Temel süreçler net bir şekilde ortaya çıkar.

Kesinleşen siparişler sonrasında biz de hammadde kontrollerimizi yapar ve tedarikçilerimiz ile koordinasyon içerisinde oluruz. Bu süreç içerisinde üretimimizi aşamalandırır ve ihtiyacımız olan zaman ve iş gücünü planlarız. Elimizdeki malzeme ve gücü en verimi şekilde planlar ve bu şekilde hedeflerimizi en başarılı şekilde tamamlarız. Yaptığımız planlı çalışmalar ile verdiğimiz teslim sözüne net bir şekilde uyarız. Sahip olduğumuz depolama alanı sayesinde tamamlanan ürünler sevke hazır hale gelene kadar da güvenli bir şekilde muhafaza edilir.
Asetat kutu üretimi siparişlerinizde standart ölçülerde hazırlanmış ve stokta bulunan ürünlerden seçebileceğiniz gibi kendi ürününüze özel ölçülerde ve geometrik şekillerde de hazırlıklar yapabiliriz. Şirketimiz üretim sürecinde yaşadığı tecrübeleri malzeme seçiminde teslim tarihi belirlemeye kadar her aşamada işine aktarır. Şirketimiz gerçekleştirdiği işlerde yerli ve yabancı müşterilerine hitap eder ve yaptığı işten söz ettirmek için gerekli özeni işine yansıtır. Firma değerimizi artırmak ve sektörde hem saygın hem de lider konuma yükselmek şirket hedeflerimiz arasında ilk sırada yer alır. Yaptığımız her işte müşterilerimizin pazarlama faaliyetlerini istedikleri seviyede sürdürmeleri ve hedefledikleri satışı gerçekleştirebilmeleri bizim için de son derece önemlidir. İhtiyaçları tam anlamıyla karşılamak ekibimizde çalışan her kademedeki kişinin öncelikleri hedefleri arasında yer alır.

Verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizi korumayı hedeflerken ilişkilerimizin de devamlılığının olmasını isteriz. Yıllar boyu sürecek ilişkilerde müşterilerimize güven vermek ve güler yüzlü hizmet şirket vizyonumuzun en temel yapı taşlarını oluşturur. Üretim teknolojilerimizi güncellemeye ve personel eğitimlerimizi düzenli aralıklarla sürdürmeye gayret gösteririz. İstediğiniz zaman web sitemizi ziyaret edebilir ve bize ulaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman bir araya gelerek çalışmalarımızı şekillendirebilir ve ekonomik bütçeler ile siparişlerinizi teslim alabilirsiniz.

Bu ürünler, üretim yelpazemizin sadece bir bölümünü oluşturmaktadır. İhtiyaçlarınızı bire bir dinliyor ve size özel farklı ambalaj çözümleri üretiyoruz.

Hemen Arayın