Medikal Endüstri İçin Plastik Çözümler

Medikal Endüstri İçin Plastik Çözümler

Medikal endüstri için plastik çözümleri
Yeni zorluklarla başa çıkma
Tıbbi endüstride yaşlanan hastalar ve onların hareket ihtiyaçlarının yanı sıra daha genç insanların acısız bir yaşam isteği gibi büyük eğilimler, cerrahi prosedürlerin yanı sıra yeni tedavi seçeneklerinde de bir artışa neden olmaktadır. Bu da sağlık sistemleri ve tıbbi ürün imalatçıları için daha yüksek fiyatlara ve ek maliyet baskılarına yol açmaktadır.

Habersiz denetimlere hazır olma gerekliliği, klinik değerlendirmelerdeki sıkılaşan kurallar ve yüksek medikal kategorilere ait bazı tıbbi ürünler için ek test prosedürleri hasta güvenliğini geliştirmek için tasarlanmıştır. Buna kısa dönemli hasta, vücut temaslarında bile fizyolojik güvenliğin giderek artan biçimde göz önüne alınması da dahildir ve bu da ürün güvenliği şartlarının daha da öne çıkmasına yol açmaktadır.

Tıbbi ürün üreticileri için bu, gelecekte
ürün güvenliği, hastaya faydaları ve maliyet kontrolü ilkelerine göre yeni ve yenilikçi ürünlerin geliştirilmesi anlamına gelecektir.
Bir çözümden çok daha fazlası…
Belce Plastik alternatif olan ancak test edilip onaylanmış materyaller ve işlem teknolojileriyle ürün çözümleri yaratmakta, tıbbi ürün üreticilerini destekleyerek bu endüstri şartlarının karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Belce Plastik’in geniş tıbbi sınıf malzeme (MT) serisi, yüksek güvenlik ve katma değer sağlayan yenilikçi tıbbi ürünlerin geliştirilebilmesi için ürün tasarımcılarına çok sayıda seçenek sunar. Belce Plastik tarafından kullanılan ekstrüzyon, işleme, enjeksiyon kalıplama, profil ekstrüzyonu ve kompaund gibi farklı üretim yöntemleri, müşteriye Belce Plastik ile birlikte ürünlerini katma değer zinciri boyunca geliştirebilmeleri ve üretebilmeleri için çok yönlü plastik seçenekleri sunmaktadır.

Belce Plastik’in medikal sınıf malzemelerinin (MT) yüksek uyumluluk standartları da ürünlerin güvenilir ve hızlı biçimde onaylanmasını sağlamaktadır, bunlara gerekli olan tüm belgeler, izlenebilirlik ve değişiklik bildirimleri dahildir. Belce Plastik MT materyallerinin fizyolojik güvenliğinden dolayı her şeyden önce hasta güvenliği gelir. Biyouyumlu Belce Plastik tıbbi endüstri sınıfı plastikler (MT) böylece tıbbi ürünlerin hasta için güvenli olmasını sağlamada önemli bir katkıda bulunurlar.

 

Hemen Arayın