Rami Plastik Enjeksiyon Ürün İmalatçısı

Rami Plastik Enjeksiyon Ürün İmalatçısı +90 554 884 02 17

Rami Plastik Enjeksiyon Ürün İmalatçısı olan Belce Plastik olarak her sektöre uygun ( gıda, kırtasiye oyuncak, otomotiv, medikal kozmetik, promosyon reklam, elektrik ) istenen ebat ve sektörde plastik enjeksiyon ürün imalatı yapmaktayız. Belce Plastik olarak her ne kadar yerimiz İstanbul/Tuzla’da olsa da iletişim kanallarımızdan ( info@belceplastik.com, +90 554 884 02 17 ) bizlere ulaştığınız ve istediğiniz plastik enjeksiyon ürününün çizim yada numunesini bizlere ilettiğiniz taktirde fiyat ve termin gibi konularda anlaşmamız halinde istediğiniz adet de üretim yapmaktayız.

Rami Plastik Enjeksiyon Ürün Çeşitlerimiz

Rami Plastik Enjeksiyon Ürün İmalatçısı olan Belce Plastik olarak birçok çeşitte plastik enjeksiyon ürün imalatı yapmaktayız. Uzman teknik personel, tecrübeli mühendisler ve geniş makina parkurumuz ile birçok sektörde plastik enjeksiyon ürün imalatı yapmaktayız;

1-Plastik Enjeksiyon Gıda

2-Plastik Enjeksiyon Medikal Kozmetik

3-Plastik Enjeksiyon Otomotiv

4-Plastik Enjeksiyon Kırtasiye Oyuncak

5-Plastik Enjeksiyon Promosyon Reklam

6-Plastik Enjeksiyon Elektrik

Rami Plastik Enjeksiyon Ürün İmalat Avantajları

  • Plastik enjeksiyonun ürün imalatının en cazip avantajlarından biri ekonomik olmasıdır.
  • Plastik enjeksiyon ürün baskı süresisıklıkla 15 ila 30 saniye arasında sürer ve çoklu üretim için çok uygun bir süredir.
  • Detaylı parçaların çok hassas bir şekilde üretimi hızlıca gerçekleşir çünkü plastik enjeksiyon makinelerinin hata payı neredeyse yoktur.
  • İstenen farklı malzeme ve renkde hızlıca imalat gerçekleşir.
  • Plastik enjeksiyon ürün imalatında ürünlerin homojenlik durumu yani ebatı aynıdır ve hata payı yoktur.
  • İmal edilen üründen beklenen özelliklere göre hammadeye ek katkı maddeleri kolayca eklenebilir.
  • Plastik enjeksiyon da kullanılan kalıplarla çok yüksek miktarlarda imalat yapılmaktadır.

Plastik Enjeksiyon Ürün İmalatında Belce Plastik

İnsanlığın günlük hayatta kullandığı birçok plastik ürünü plastik enjeksiyon makinelerimiz ve uzman teknik personelimiz ile üretilmekteyiz. Bu ürünler, mobilya plastikleri, perde ray sistemlerinin plastik bileşenleri, kapı ve pencere kollarının plastik parçaları, mobilya plastikleri, medikal plastik malzemeler, otomotiv plastik yedek parçaları, sulama sistemleri plastikleri, kozmetik ürün plastikleri gibi farklı sektörlerde birçok ürünü içermektedir.

Çok kısa sürede çok fazla plastik malzeme imalatı yapılmak isteniyorsa plastik enjeksiyon ile plastik madde üretimi çok etkili, hızlı ve sürdürülebilir, hatasız, üretim tekniğidir tabi plastik enjeksiyon ile ürün imalatı sektöründe doğru personel, doğru kalıp imalatı ve doğru makina parkuru asla vazgeçilmez ve çok önemli etkenlerdir.

Belce Plastik Enjeksiyon İmalat Firması olarak uzun yıllardır plastik enjeksiyon sektöründe hizmet vermekteyiz.

WordPress PopUp Plugin