Taşıma Seperatör Üretimi

Taşıma Seperatör İmalatı

Şirketimiz ürünlerimizin sağlıklı bir şekilde taşınması, paketlenmesi, tasniflenmesi ve sevkiyat aşamasında bozulmadan aktarabilmesi için taşıma seperatör imalatı yapmaktadır. Ürünlerimiz iç içe geçme özellikleri ile en az yeri kaplayacak şekilde üretilmiştir ve boş depolanmaları da kolaydır.. Özellikle Otomotiv ve beyaz eşya sektörü ilk sırada olmak üzere, bilgisyardan elektroniğe,oyuncaktan tarım ürünlerine, kırtasiyeden gıdaya ve nalburiyeye kadar oldukça geniş kapsamlı bir yelpazade kullanılan taşıma separatörlerimiz hayat kurtarıcı özelliklere sahiptir. Alıcılar görsel olarak albeni sahibi, hoş görünen ve fonksiyonel ürünleri beğenirlerken üreticilerde bu durum ise en çok ürünün sağlıklı bir şekilde muhafaza  edilmesi, hasar görmemesi, kolay taşınabilir olması ve kaliteli bir şekilde koruna bilmesine dikkat etmektedir. Şirketimiz sektördeki tecübeleri ve vizyoner kimliği ile her iki tarafında ortak bir noktada buluşması için gerekli önerilerini sunarak fark yaratır.

Kendi sektörümüzde bulunan tasarım çalışanlarımız müşterilerin ihtiyaçlarını doğru yönde  tespit ederek yeni ürünler hazırlayarak piyasaya yön vermemizi sağlar. Müşteriden gelen isteklere göre hazırlanacak  olan ürünlerimiz için malzeme seçimi ve tedariki konusunda da yılların getirmiş olduğu deneyimden yararlanmaktayız. Kırılmaya ve çizilmeye karşı özel hassasiyet içeren ürünlerin üretimi ve sevkiyatı aşamasında kullanılan seperatörler, güvenliği sağlamak ve kolay taşınabilirlik için tercih edilmektedir. Bazen bir veya birden fazla ürün için bir kutunun içine yerleşme aşamasında da avantajlar sağlayan malzemeler ile yaşanacak yer kayıpları da önlenmiş olur. Biçimsiz ya da standart bir forma sahip olmayan ürünler taşıma seperatör imalatı ile daha kolay, güvenli ve az maliyeti olacak biçimde hareket edebilirler. Rekabetçi piyasa ortamında ürünlerinin birbiri üzerinde üstünlük sağlayabilmeleri için kullanılan ayırıcı taşıma üniteleri aynı zamanda teşhir amaçlı da kullanılabilmektedir. Tasarımı mağaza için görselin de düşünülerek hazırlanmış olduğu  modeller sayesinde birbiriyle ilişkili veya aynı olan ürünlerin toplu sergilenmesi sırasında da faydalanılır. Ürünler bu şekilde düzenli ve güzel dururken aynı zamanda yuvaları sayesinde düşmez ev zararda  görmezler.

Taşıma Seperatörlerinin Sağladığı Avantajlar

Küçük ürünlerden büyük ürünlere kadar ve farklı grupta ürün çeşitli taşıma malzemeleri ile hem korunur hem de daha konforlu ve hızlı taşınır. Ürünler

 • Depolama,
 • İstifleme,
 • Teşhir etme,
 • Taşıma,
 • Muhafaza etme ve
 • Çalınmaya karşı güvenle korunma açısından sık tercih edilmektedir.

Taşıma seperatör yapımı vakumlama ve termoform yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. Endüstri ve perakende bölümünde sıkça kullanılan ürünler, iç içe geçme özelliğiyle en az yeri kaplar.. Taşınacak olan malzemenin özelliklerinin devreye girerek yapılması gereken modellerde tecrübe devreye girmektedir. Bu sebeple şirketimiz müşterilerini iyi bir şekilde dinler ve bilgilerini bu seviyede işin içine sokarak gerekli olan yönlendirmelerde bulunmaktadır. Taşınmış olan ürünlerin değeri düşünüldüğü zaman sevkiyat aşamasında yaşanacak olan istenmeyen durumların önlenmesi sırasında separatörlerden mutlaka yararlanması gerektiği görülmektedir. Sevkiyat işlemlerinin olmazsa olmaz malzemeleri arasında taşıma separatörleri bulunmaktadır.

Dayanıklı olan veya dayanıksız ürünlerin bir yerden bir yere taşınması ve sürekli olarak teşhirlerinde kullanılan ürünler maliyetler üzerinde de ciddi avantajlar yaşanmasını sağlamaktadır. Bu şekilde farklı ürünlerin birbirine değmesi ve bu nedenle oluşacak istenmeyen çiziklerde engellenmiş olacaktır. Promosyon sektöründe de kullanılan ürünler müşterilere reklam amaçlı olarak dağıtılan ürünlerin teşhirinde de devreye girer.

Seperatörlerin Sık Kullanıldığı Alanlar

Otomotiv, beyaz eşya, gıda, kırtasiye, kozmetik, ilaç sekötrü separatörlerin en çok kullanılmış olduğu sektörler arasında yer alır. Ambalajlarla ilgili her türlü soru ve çözüm ihtiyacınızda yanınızda yer alan şirketimiz, paketleme sürecine dair gerekli görülen her aşamada yanınızda yer alır. Ürettiğimiz ürünlere deneyimimizi ve profesyonelliğimiz de ekleyerek ortaya hayatı kolaylaştıran ürünler çıkarırız. İnsana ve çevreye duyarlı çalışma prensiplerimiz, yaratıcı ve girişimci ekiplerimiz ile buluşarak karşılıklı güven temelli mükemmel işlere imza atar.
Şirketimiz kurulduğu ilk günden bu yana etrafında yer alan mutlu müşteriler ile kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Alanında uzman, genç ve dinamik ekiplerimiz taşıma seperatör imalatı alanında kendini sürekli yeniler ve dünya standartlarını yakından takip eder. Müşteri memnuniyetinden işin hiçbir aşamasında ödün vermeyiz. Sektörde lider konuma yerleşmek için teknolojik yenilikleri de adım adım takip eden firmamız, kazancını yatırıma dönüştürmeyi adet edinmiştir. Son teknoloji ürünlerine sahip altyapımız, kesintisiz hizmetler sunmamıza destek vererek müşterilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirmemiz için ortam hazırlar. Dünyada yaşanan gelişmelere paralel olarak sistemimize eklediğimiz yenilikler ile müşterilerimizden önce ihtiyaçlarını analiz edebilir ve gerekli çözüm önerilerini sunabiliriz. Şirket içi eğitimler ve ARGE çalışmaları taviz vermeyeceğimiz prensiplerimiz arasında sayılabilir. Bugüne kadar sergilediğimiz başarılı performanslar bundan sonra yapacaklarımız için de referans niteliği taşımaktadır.

Müşteri ile ilk defa buluşan ürünler için ambalaj her şeyden daha çok önemlidir. Tüketicinin bir ürün hakkındaki fikrinin yaklaşık olarak 10 saniye içerisinde netleştiği bilgisinden yola çıkarak güzel görünen, bozulmamış ve hediye edilecek kadar iyi muhafaza edilmiş ürünlerin daha çok satış şansı olduğu da gayet nettir. Bu süreçte devreye giren taşıma seperatör imalatı ürünlerin fire vermeden taşınmasını, mağazada muhafaza edilmesini ve düzenli bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Bugün seperatörler yumurtaların kırılmadan taşınmasından ilaçların dökülmeden ve güneşten etkilenmeden yer değiştirmesini ve hatta ülkeler arası yolculuk etmelerini sağlamaktadır. Ambalaj seçerken en ucuzu hangisi değil en ideal olanı hangisi diye düşünmek şirketlerin başarıya giden yolda verecekleri önemli bir karar olacaktır. Ambalajın işlevleri arasında,

 • Ürünün korunması,
 • Bilgilendirme,
 • Sergileme ve satış,
 • Tüketiciler için kolaylıklar,
 • Ürünün farklılaşma ihtiyacının karşılanması yer alır.

Hazırlanan ambalajın müşteri tarafından dikkat çekici olması müşterinin ürünü eline almasını sağlayacak ve ürünü eline alan müşterilerinde %70’inin satın almasına neden olacağı asla unutulmamalıdır. Bugün farklı olmak pazarlamanın ruhudur ve farklılaşmayı gereken ayarında ve görsellikte yapacak olan firmalar ise daima kazanacaklardır. Bir ürüne görsel avantajı sağlayacak en temel konunun ambalaj olduğu ve bu sektörün her geçen gün geliştiği göz ardı edilmemelidir. Ulusal arenada farklı markalara da hizmet veren şirketimiz yaptığı her işten edindiği deneyimleri yeni işlerine yansıtmak konusunda da ciddi başarılar göstermektedir. Ambalaj tasarımı hazırlanırken sektör dinamiklerinin, tüketici davranışlarının, hedeflerin ve trendlerin doğru belirlenmesi ve bu bilgilerin ortaya çıkacak ürüne doğru aktarılabilmesi en kilit nokta olacaktır.

Bu ürünler, üretim yelpazemizin sadece bir bölümünü oluşturmaktadır. İhtiyaçlarınızı bire bir dinliyor ve size özel farklı ambalaj çözümleri üretiyoruz.

Hemen Arayın